Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Jak vložit PR článek

Vložení PR článku zdarma

Vložit PR článek zdarma můžete při dodržování následujících pravidel:

  • PR článek musí být unikátní, jeho text nesmí být již dříve zveřejněn kdekoli na internetu
  • Každý autor vložením PR článku prohlašuje svá duševní práva na jeho obsah a nese plnou odpovědnost z hlediska duševních práv a legislativy zveřejněného obsahu
  • Vždy u každého článku napište krátký úvodníček a oddělte ho od textu samotného článku speciálním oddělovačem přes tlačítko na spodní liště „číst dál“
  • Pří vložení reklamního článku pamatujte na to, že vyplení technických poli keywords a description značně zvyšuje SEO účinnost textů. Použijte k tomu záložku v horní liště "Možnosti META značek"
  • Do článku je možno vložit maximálně 2 kontextové zpětné odkazy na jiné weby
  • Minimální obsah článku musí být 2000 znaků včetně mezer, maximální 6000 znaků
  • Pozorně prozkoumejte vše záložky technického menu, vyplňte dostupná pole, zařaďte článek do správné kategorii
  • Vložení obrázků provádějte do složky „PR clanky“ pomocí ikonky ve spodní liště a pak úpravy a zarovnání obrázku děla se přes ikonku v horní časti redaktora

Neoriginální texty a reklamní PR články, které postrádají smysl, budou trvale odstraněny. PR článek má ohromní reklamní účinek - ale pouze kvalitní článek. Chcete aby motivoval lide, napište ho cíleně, plný smyslu a s jasnou pointou co má čtenář podniknout právě teď. Chcete aby roboti a vyhledavače váš text zaindexovali – použijte mezizáhlaví (H2, H3), dodržujte optimální deklu článku 2000-3000 znaků.

Portál www.varystavi.cz má zájem o publikaci a trvalém zachování kvalitních textů, ponechává si však právo na libovolné odstranění jakýchkoliv příspěvků, a to bez uvedení důvodů a nároku na náhradu škody jejich autorům.

Pro vložení PR článku se zaregistrujte a následně přihlaste. Po přihlášení vám bude k dispozici osobní rozhraní pro vložení příspěvku a editaci vlastních údajů. 

Děkujeme vám za váš zájem a spolupráci.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!