Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Dům a zahrada
Biokrb v jednací místnosti? Dodá vám na image!

 

Biokrby se perfektně hodí do velkých i malých firem a společností. Jsou velice moderní, svěží a přesto klasické. O majiteli či zakladateli vypoví víc, než si myslíte. Jak správně vybrat biokrb tak, aby vám udělal tu nejlepší vizitku? Co by se nemělo opomínat a na co je třeba klást speciální důraz?

Celý článek...
 
Jak vybrat krbová kamna s výměníkem

Adria_max_stribrnadvirka_s.jpgV rodinných domech stále roste poptávka po krbových kamnech s výměníkem. Souvisí to se zdražováním plynu a elektrické energie i s tím, že krbová kamna můžete velmi snadno připojit do stávajícího topného okruhu. V následujících odstavcích se vám pokusíme poskytnout informace, jak správně vybrat krbová kamna.

Celý článek...
 
Zkrášlete svou stěnu kamennými obklady

V současné době můžeme být svědky toho, jak se roztrhl pytel s novými pohledovými materiály. Jedním z těch nejžádanějších jsou kamenné obklady. Ačkoliv už se nejedná o klasické obklady z přírodního kamene, ale spíše o přesné imitace kamenných obkladů - technické vlastnosti kamene zůstaly relativně zachovány.

Celý článek...
 
Energetický průkaz teď musí mít každá novostavba

energeticky prukazStavební projekty od ledna 2009 podraží. Každý nový dům totiž musí mít "legitku" - energetický průkaz třeba jako chladnička. Abyste mohli začít stavět rodinný dům či si nechat opravit panelák, budete muset zaplatit dvacet až padesát tisíc korun navíc.
O tolik od Nového roku podraží stavební projekty, protože jejich součástí bude průkaz energetické náročnosti budovy (dále jen průkaz).

Vypadá jako štítek na ledničce, s barevnou stupnicí písmen A až G. Bez něj nedostanete stavební povolení ani nebudete moci stavbu ohlásit.

Celý článek...
 
Jak opravit nůž

Občas se nám stane, že nám nůž nečekaně vypadne z ruky. Zkrátka některé dny jsme hodně nešikovní či roztržití. Nedáváme si tak velký pozor. V nejlepším případě se noži nic nestane. Většinou se však po pádu na zem nůž zlomí anebo jinak poškodí. To znamená, že nožířský nástroj se obvykle rozpadne na dvě části, které se dají ještě opravit.

Celý článek...
 
Bydlení v paneláku

 

Přemýšlíte o bydlení a rozhodli jste pro panelák anebo v podobném domě již bydlíte? Znáte všechna pro a proti tohoto typu bydlení? Narazili jsme na několik háčků, která vám možná budou otravovat život.

Celý článek...
 
Bio krb - topení bez kouře!

bio krbVětšina obyvatel městských bytů může o vlastním krbu jen snít. Ale jejich sen vůbec nejde naplnit nejen, protože v standardních budovách paneláků není k dispozici komín, jsou tam i další vážnější příčiny. Hlavní mezi nimi je velmi obtížné získávání povolení k instalaci stacionárního vertikálního odvodu plynů z krbu, a proto skoro všichni zájemci koneckonců odstoupí od tohoto problematického nápadu. Je opravdu možné mít skutečný živý oheň v bytě?

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!