Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
E-shopy, Internet marketing
I maminka od dětí může být slavná vlogerka!

Pokud jste žili v domnění, že blogování a točení videi není pro každého, pak jste na velkém omylu. Už dávno v televizi či na internetu nevidíte jen ty slečny, které mají ideální míry, krásné vlasy, sympatickou tvář a perfektní pleť. A vlastně nezáleží ani na tom, zda jsou mladé, svobodné a bez závazku, protože do kurzu se dostávají vlogerky jako matky!

Celý článek...
 
Svět podle Lu vás pohltí

Vadí vám, jak jsou všechny beauty blogerky hubené a vy se díky tomu cítíte méněcenní? Už nemusíte, všechny totiž hubené opravdu nejsou. A ne, nejedná se ani o blogerky, které se prostřednictvím internetové podpory pokouší zhubnout. Jedná se o dámu, která svá kila navíc umí nosit!

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!