Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Ekonomika, finance, politika
O komunismu s námi nechtějí mluvit

Komunismus je i v dnešní době brán za hrozbu. Děti na základních školách se o něm ale moc nedozvědí. Proč o tom s dětmi nemluví? Učitelé jim snad odmítají přiblížit, co se dělo? Proč to tak asi je?

Celý článek...
 
Smlouva na pozemek

Jak bezpečně koupit stavební pozemek? Právní prověrka historie vlastnictví pozemku nám zajistí jistotu investice. Jednou ze základních smluv při stavbě domu je smlouva o koupi pozemku. Co by měla obsahovat smlouva o koupi pozemku a na co si dát pozor?

Měli bychom se seznámit s obecními vyhláškami dané lokality a prověřit, zda tam není stavební uzávěra, nebo jiný problém.

Celý článek...
 
Česká populární banka

Nejste spokojeni u své nynější banky a rádi byste od ní odstoupili? Hledáte něco nového a výhodného? Anebo si jen chcete otevřít nový bankovní účet? Víme, kde neproděláte!

Celý článek...
 
Jest-li se nevyplatí rekonstrukce před prodejem

rekonstrukcePřestavět starý dům, nebo koupit opravený?
Dle zkušenosti odborníků je zpravidla lepší, abyste si dům opravili sami. I když to většínou dělá stavební firma, rekonstruovat pod svým dohledem a dle vlastních představ je jistější. Vlastní rekonstrukci si lze lépe ohlídat, máte-li čas a peníze nebo jste-li z oboru.  Při takové rekonstrukci získáte k domu o hodně osobnější vztah a bude se vám v něm lépe bydlet.

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!