Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Krása, péče o zdraví
Fitness parťáka můžete mít stále při ruce

chytrý náramekExistuje plno lidí, kteří touží zhubnout, nabrat svalovou hmotu anebo se alespoň dostat do dobré fyzické kondice. Ne každý to ale zvládne sám a na výživového poradce, který by mu byl oporou 24 hodin denně, zkrátka nemá peníze. Našli jsme pro vás perfektní způsob, jak se hlídat a k tomu mít navíc stále plnou podporu.

Celý článek...
 
Shellac útočí aneb krásné a přirozené nehty bez gelu?

shellacKaždá žena by měla mít na rukou krásné nehty. Proč? Odpověď je jednoduchá. Jsou totiž malou, ale viditelnou třešničkou na dortu ženské přitažlivosti. Každý se dívá na ruce a někdo dokonce jako první. Rychlé, efektivní a čím dál oblíbenější řešení přináší manikúra Shellac. Pojďme se jí tedy podívat na zoubek.

Celý článek...
 
Proč nám vypadávají vlasy

vypadávání vlasůOhraničené vypadávání vlasů je ve většině případů způsobeno nemocí, která se nazývá alopecie. Jedná se o zcela neinfekční onemocnění, při kterém nevypadávají jen vlasy, ale i ochlupení. Existuje mnoho faktorů, které mohly tuto nemoc zpustit. Mezi ně patří zejména stres a špatné stravování se, ale opravdu velkou roli zde také hraje genetika.

Celý článek...
 
Nejen vlasy jsou korunou krásy, dlouhé řasy nejsou o nic méně důležité

Filmy ze šedesátých či raných sedmdesátých let. Herečky s hustými černými řasami, svůdné kočičí pohledy. Který muž by odolal?

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!