Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Ubytování, Lázně, SPA
Ubytování jako u vás doma

Pokud si myslíte, že možnosti ubytování či možné ubikace se v České republice zužují pouze na komunistické hotely rádoby prvního světa a kýčovité penzionky na okrajích měst, jste na velkém omylu. Víte proč?

Celý článek...
 
Akné?

akné tonikumHele, nevíš, co to je akné? Včera jsem to slovo zaslechla v tramvaji. Povídaly si o něm dvě paní, ale mluvily hodně potichu, takže jsem moc nerozuměla, co si říkají. Ale od té doby na to slovo už nemůžu zapomenout, víš. Pořád mně vrtá hlavou. Akné, akné, akné… A proč si tak špitaly, aby je nikdo neslyšel. Jako by to bylo nějaké tajemství. A o to víc mě to zajímá. To slovo ve mně hlodá jako červ, zavrtává se do mě jako vývrtka, pořád mně zní v uších… Že by to byla nějaká brož? Nějaká vzácná brož? Zní to tak anticky. Vznešeně…

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!