Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 18 Září 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Rekonstrukce domů, bytů

Rekonstrukce domů, bytů

rekonstrukce bytuKompletní rekonstrukce rodinného domu, bytu nebo panelové stavby je pro běžného člověka náročným projektem, pro nás to však není problém.
Svěřte rekonstrukci svého domu do rukou skutečným odborníkům. Realizacím rekonstrukcí panelových domů, bytů či rodinných domů, se věnujeme téměř od počátku své více než desetileté existence. Díky schopnosti realizovat veškeré projektové, stavební, řemeslné i technické práce, nabízíme celkovou rekonstrukci bytových staveb, rodinných domů a bytů takříkajíc na klíč.
Provádíme také šetrnou rekonstrukci historických budov s možností obnovy dobových fasádních systémů a původního rázu stavby.
Pro více informací nás můžete kontaktovat.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!