Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 18 Září 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Půdní vestavby, Nástavby

Půdní vestavby, Nástavby

nastavbyProjektování a následná realizace půdních vestaveb a nástaveb se staly velmi vyhledávaným artiklem. Budování půdních vestaveb je aktuálně nejdynamičtějším stavebním odvětvím. Těší nás, že Vám můžeme nabídnout vybudování jakékoliv půdní vestavby v té nejlepší kvalitě.
Starší rodinné domy byly koncipovány tak, že disponovaly prostorným půdním celkem, který můžete díky nám velmi snadno a rychle přeměnit na útulné bydlení.
Pokud jste se například nerozhodli pro půdní vestavbu, nabízíme řešení v podobě nástavby. Budování půdních nástaveb lze realizovat téměř kdekoliv a to nejen u rodinných domů, ale také vilových budov či zděných novostaveb. Projekt nástavby jsme schopni zpracovat šetrným způsobem tak, aby nepoškodil celkový ráz domu a současně poskytoval maximální prostorové využití. Vždy se řídíme představou a požadavky zadavatele. Nebojte se přeměnit půdu svého domu v plnohodnotné bydlení. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!