Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 18 Září 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Rekonstrukce fasád

Rekonstrukce fasád

rekonstrukce fasadPřemýšlíte o rekonstrukci fasády na rodinném či panelovém domě? Hledáte firmu, která šetrně obnoví fasádu historické budovy, či jiného objektu? Přinášíme Vám řešení!
Společnost Varystav s.r.o. nabízí rekonstrukce a opravy fasád za použití nejmodernějších technologií a postupů. Zateplení a izolace fasádního systému jsou nejčastějšími důvody k přestavbě objektu. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci fasády.
V rámci modernizace fasády vašeho domu či jiné budovy, Vám dáme na výběr z několika možností zateplení budovy. 
Rekonstrukce a zateplení fasády Vám ušetří značnou část nákladů na vytápění domu, panelové budovy či nebytových prostor.
Proč tedy v rámci potřebného zlepšení termoizolačních vlastností stavby nevytvořit jedinečnou a na pohled působivou fasádu, která vydrží dlouhé roky bez nutnosti dalších úprav?
Veškeré informace ohledně zateplení Vašeho domu, druhů omítek a fasádních systémů vám rádi poskytneme, kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!