Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 23 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
bourací práce

Poskytnout zákazníkovi kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demoličních prací a od přípravných prací (poradenství, technologické postupy, zastupování na příslušných úřadech včetně vyřízení rozhodnutí o odstranění stavby - demoliční výměr) až po vlastní realizaci demolice a následného odstranění vzniklého odpadu v souladu s platnými zákony a předpisy. Vzhledem ke kompletnímu vybavení bourací technikou, nakladači, vysokoobjemovými sklápěcími návěsy na převoz materiálu vznikajícího při demoličních pracích, jsme schopni nabízet velice zajímavé ceny i termíny realizace díla.
 
Při vlastní likvidaci, jak kovového odpadu, tak i demoličních pracích používáme moderní technologii dělení.  Při likvidacích kovových částí jsme tímto omezili paličské práce přímo v místě likvidace, kde vzniká největší riziko úrazu. Části technologie jsou nastříhány na menší díly a vytaženy mimo místo samotné likvidace, kde jsou dále upravovány. Při demoličních pracích jak zděných, tak i železobetonových staveb je tento mechanický způsob likvidace jednoznačně nejlepší.
 
Firma VARYSTAV CZ, s.r.o.se zabývá mimo jiné likvidacemi zastaralých technologických zařízení a staveb, demolicemi, službami v oblasti odpadového hospodářství.
Máme k dispozici veškerou technikou potřebnou k zajištění kompletních služeb v oblasti nakládání s odpady včetně nebezpečných.

Odvoz suti a odpadu „na klíč“:
U každé zakázky  dokážeme řešit skutečně komplexně při demontážních, bouracích a demoličních  prací taky plné vyklízení, včetně třídění, recyklace a ekologické likvidace odpadů.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!