Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Pondělí, 26 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Malby, nátěry

nateryMalby

Nabízíme realizaci širokého rozpětí malířských prací. U nich více než kde jinde přistupujeme ke svým zákazníkům individuálně a přizpůsobujeme se plně jejich přáním.

Máme dostatečné personální i materiální kapacity na to, abychom mohli zaštítit velké developerské projekty a být tak spolehlivým partnerem ostatním zúčastněným subjektům.

Nebráníme se ovšem ani zakázkám malým. Vymalujeme Váš byt, dům, dílnu, obchod nebo provozovnu, a to se stejnými garancemi.

Nátěry fasád

Na vzhledu budov se z velké části podílí stav fasády. Naše firma je schopna zajistit úpravu fasád většiny objektů, nejvíce zkušeností však máme s renovacemi fasád historických budov. K této práci přistupujeme citlivě za pomoci odborníků a pracujeme specifickými dekorativními technikami.

Dlouhodobě se také zabýváme nátěry fasád u novostaveb. Zde můžeme plně rozvinout naše technologické zázemí. Využíváme tradičních a osvědčených technik, nebojíme se však sáhnout ani po moderních technologiích, které mají naši zaměstnanci již osvojené.

Nátěry

Neoddělitelnou součástí portfolia námi nabízených služeb je i realizace nátěrů všeho druhu. Provádíme nátěry těchto prvků:

• podlah
• zárubní
• zábradlí
• kovových konstrukcí aj.

Mimo to realizujeme také protipožární nátěry. Takový nátěr chrání jím krytý materiál proti vysokým teplotám nejběžněji tak, že na jeho povrchu při detekci nepřiměřeného tepla vytvoří pěnovou vrstvu.
Protipožární nátěr se uplatní všude tam, kde je potřeba cokoliv ochránit proti působení vysokých teplot, např. v provozech. Tyto nátěry také prodloužují dobu rozšíření ohně a zvyšují tak šanci na záchranu majetku v případě požáru.

natery

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!