Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Pondělí, 26 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce při výstavbách a rekonstrukcích

Rozhodli jste se inovovat rozdělění prostoru Vašeho bytu? Nejjednodušší a nejrychlejší metodou je využít sádrokarton. Proč sádrokartón je dnes tolik oblíbený? Protože s jeho pomocí dokážete vytvořit ideálně rovnou zeď, hezky kulatý oblouk nebo nádherný tvarovaný strop s libovolným počtem výškových odstupů a ozdobeny spoustou světel, dekoračních a tvarovacích prvků dle nápadů designera.

sádrokartonové stropy

Sádrokartonářské práce provádíme profesionálně a s dlouholetou tradicí. Používáme sádrokarton při veškerých úpravách interiérů, rekonstrukcích bytu a kancelářských nebo průmyslových objektů. Sádrokartonářské práce - montáž sádrokartonů, montáž podhledů, lepení kazet, lepení stropních desek, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra. Práce vykonáváme především v Praze, Karlových Varech a Středočeském kraji, ale větší zakázky je možné uskutečnit kdekoliv.

sadrokartonarske prace

sadrokarton - stropy a světla

sadrokartonarske prace

sadrokarton - rekonstrukce stropu

strop ze sadrokartonu

sadrokartonarske prace

sádrokartonářské práce - interier

sadrokarton - designe - rekonsrukce

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!